23. a 24. května se uskutečnil již 5. ročník sportovně-vědomostního zápolení základních škol Liberecka. Ročníku 2019 se zúčastnilo celkem 12 škol, které mezi sebou svedly souboje v různorodých disciplínách. Florbal, skok z místa, člunkový běh, sudoku, vědomostní test, běžecká štafeta, volejbal učitelů, učitelská střelba na florbalovou branku, vybíjená – to je výčet disciplín 5. ročníku Dobi Cupu. Výsledky z jednotlivých disciplín se pak započítávají do celkového pořadí. Největšími úspěchy bylo celkově 2. místo v sudoku pro II. stupeň, 3. místo ve střelbě na branku a 4. místo ve vybíjené. Bohužel největším neúspěchem byl vědomostní test, ve kterém jsme propadli a skončili až na samém chvostu výsledkové tabule. To nás bohužel v konečném součtu odsunulo na 8. místo. Celkově však akci hodnotíme velmi pozitivně a jsme rádi, že jsme byli důstojnými soupeři ve všech disciplínách. Děkujeme všem účastníkům!