Projekty 2018-04-12T21:27:46+00:00

Název operačního programu: Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0./16_022/0005991

Doba trvání projektu: 23. 8. 2017 – 22. 8. 2019

Název projektu:  Klíč k dalším dovednostem

Příjemce dotace: Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

Cíl projektu: Projekt je zaměřen na kombinaci následujících témat: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků.

Plakát ke stažení zde

Parlament

Žákovský parlament zprostředkovává výměnu informací mezi žáky a vedením školy, vyjadřuje se k problémům, řeší připomínky a návrhy žáků na lepší chod školy, aktivně se podílí na životě školy.

Projekty EU

Projekty, do kterých je naše škola zapojena:

Investice do rozvoje vzdělávání

E-skoly Libereckého kraje

EU školám

Zvýšení kvality vzdělávání ZŠ Kaplického

Název projektu: „Zvýšení kvality vzdělávání ZŠ Kaplického“

Registrační číslo projektu: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_067/0005962

Projekt je spolufinancován Evropskou unií, konkrétně z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

Cíl projektu: Hlavním cílem projektu je zkvalitnění vzdělávání infrastruktury: Základní školy, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

Doplňující informace k projektu:

• Projekt byl realizován prostřednictvím Integrovaného plánu rozvoje území aglomerace Liberec – Jablonec nad Nisou.
  • Zhotovitel: BREX, spol. s.r.o. (15,3 mil. Kč včetně DPH)
  • Doba rekonstrukce od srpna do listopadu, konkrétně byla stavba předána 27.11.2017
  • Vybavení: AV MEDIA, a.s. (4,2 mil. Kč včetně DPH)
  • Technický dozor investora a koordinátora BOZP zajišťovala společnost IBR Consulting, s.r.o.
  • Projektovou dokumentaci vypracovala a autorský dozor zajištovala firma Energy Benefit Centre a.s.
  • Celkové náklady projektu jsou 20,8 mil. Kč. Z  Evropské unie, je hrazeno 85 % z celkových způsobilých výdajů projektu, ze státního rozpočtu 5% z celkových způsobilých výdajů a vlastní podíl statutárního města Liberec činí 10% z celkových způsobilých výdajů.
  • Nové učebny byly vybudovány nad budovu C mezi tělocvičnou a dvoupodlažní hlavní budovou B. V nové nástavbě se nachází také kanceláře.. V budově B pak došlo k doplňkovým stavebním úpravám a částečné změně dispozičního řešení sborovny a jedné z učeben.
  • Bezbariérový přístup do objektu základní školy je vyřešen vybudováním venkovní rampy. Pro přesun do 2NP byla instalována nová schodišťová plošina.

Projekt NIDV

Název projektu: “Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi”

Odkaz: http://www.inkluzevpraxi.cz/