Při vyslovení slova Vánoce se každému z nás vybaví něco jiného. Někdo se těší na klidnou atmosféru domova, někdo na rozsvícený stromeček, zasněženou krajinu, pohádky, koledy. Maminky, babičky a tety určitě začínají hledat recepty na vánoční cukroví. A protože snad každá rodina má svého favorita, který nesmí chybět na svátečním stole, určitě by bylo fajn se o zajímavé recepty podělit a třeba i vyhrát nějakou cenu.

Proto jsme se rozhodli vyhlásit soutěž o Nejlepší recept na vánoční cukroví pro rok 2021.

Podmínky soutěže:

Pokud jsi žákem naší školy a ve dnech 9. 12. nebo 10. 12. přineseš do malé sborovny (vedle jazykové učebny) čitelně napsaný a podepsaný recept a k tomu 5 kousků tohoto cukroví, budeš zařazen do soutěže. Cukroví může být pečené i nepečené.

Všechny vzorky pečlivě posoudí odborná porota složená z učitelů a v pondělí 13. 12. budou vyhlášeny výsledky a předány ceny.

Tak teď už neztrácej čas, dejte doma hlavy dohromady a můžeš začít plánovat, kdy se s rodinou pustíte do práce. Ať se Vám daří, držíme palce!!! 🙂