Sněhuláci pro Afriku

Sněhuláci pro Afriku

Naše škola se letos opět zapojila do charitativní akce s názvem Sněhuláci pro Afriku. Cílem bylo nejen finančně podpořit tento projekt, ale přiblížit našim dětem život dětí v Gambii, kam vybraná částka poputuje formou převozu kol.

Všem mnohokrát děkujeme za finanční podporu této akce, podařilo se vybrat 1910 Kč, celá tato částka byla zaslána na účet pořádající organizace.

 

Součástí této akce je též soutěž o NEJ sněhuláka mezi všemi zapojenými školami. Sněhuláci jsou rozděleni do dvou kategorií- sněhulák český a sněhulák jakýkoli. I vy můžete dát hlas tomu nejkrásnějšímu sněhulákovi nebo sněhulákům a ocenit děti za jejich snažení. Hlasování končí 16. 4. 2017.

 

Odkazy na hlasovací alba jsou následující:

 

jakýkoli sněhulák: https://www.facebook.com/pg/snehulaciproafriku/photos/?tab=album&album_id=1377126242331337

 

český sněhulák: https://www.facebook.com/pg/snehulaciproafriku/photos/?tab=album&album_id=1377230648987563

 

Ještě jednou děkujeme za podporu této akce, vychovatelky ŠD

 

PS: Postavili jsme spoustu sněhuláků a bylo opravdu moc těžké vybrat pouze dva soutěžní. Rozhodlo až hlasování dětí ve ŠD o tom, které zašleme do soutěže. V příloze si můžete prohlédnout naše soutěžní sněhuláky.

2018-03-06T23:44:36+00:00 Březen 6, 2018|Nezařazené|