Zdravíme vás ze Scio.

Chtěli bychom vám poděkovat za vaše letošní zapojení do našich projektů a za vaše objednávky, které můžete z důvodu koronaviru realizovat i na podzim v příštím školním roce. Vážíme si vaší aktivity, a proto od nás získáváte značku Pečujeme o vzdělávání. Věříme, že vám ocenění udělá radost.

Poštou jsme vám dnes odeslali certifikát a nálepku Pečujeme o vzdělávání a souhrnné zprávy z projektů, do kterých jste se zapojili (mimo Testů do hodiny, jejichž výsledky máte k dispozici v aplikaci ScioDat, a rozšířené verze NNTB, za kterou jste obdrželi certifikát v rámci objednávky).

Zdrojový kód banneru, který si můžete umístit na webové stránky vaší školy najdete na konci mailu.

A teď už vám jen přejeme krásný zbytek června a těšíme se na vás v příštím školním roce.

Eliška Hloupá Sovová