Milí deváťáci!

Čas utíká jako voda a tvůj čas na výběr střední školy se blíží ke konci. Věříme, že svou volbu dobře zvážíš, a nakonec si vybereš takovou školu, která ti otevře ty správné dveře do světa dospělých!

Současně s vysvědčením obdržíte také 2 přihlášky na střední školy a 1 zápisový lístek.

Pro vysvědčení, zápisový lístek a přihlášky si můžeš přijít tento pátek 29. ledna 2021 mezi 8. a 14. hodinou. Pokud ti tento termín z jakýchkoli důvodů nevyhovuje, nevadí, po jarních prázdninách bude ta možnost také.

Pokud stále tápeš, jakou vybrat střední školu, neváhej se obrátit na Mgr. Javůrka, který ti s výběrem může pomoci.

Připomínáme, že přihlášku na střední školu je nutné podat do 1. března 2021.

Ještě připomínáme harmonogram přijímacích zkoušek v roce 2021:

• čtyřleté obory a nástavbová studia:
    • 1. řádný termín – 12. dubna 2021
    • 2. řádný termín – 13. dubna 2021

náhradní termíny: 1. náhradní termín – 12. května 2021 a 2. náhradní termín – 13. května 2021

UŽITEČNÉ ODKAZY: