Opět jsme se probudili do krásného počasí. Na programu byly závody, využili jsme slalom s časomírou U Čápa. Výsledky se lyžaři dozví až zítra po poslední lyžovačce :-). Všichni se dostatečně vyřádili ve snowparku a večer jsme si ještě všichni užili večerní lyžování. Zítra poslední lyžování a pak hurá na prázdniny :-).

 

 

 

Náš lyžařský kurz je už za půlkou. Dnes opět krásné počasí. Do areálu U Čápa jsme vyrazili v kompletní sestavě. Sníh je sice mokrý a těžký, ale všichni to zvládají bez problémů. Odpoledne jsme vyšli na procházku do místního lesoparku, atrakce byly sice pod sněhem, ale děti si zařádily i tak. Všichni byli mokří a unavení, ale spokojení.  V podvečer si ještě vyslechnou přednášku od Horské služby a zítra naposledy vyrazíme do Příchovic k Čápovi.

            

 

 

Dnes jsme si užili další krásný den. Po vydatné snídani jsme se přesunuli do skiareálu U Čápa. Lyžaři zvládají  vše bez problémů. Největším lákadlem byl místní snowpark s tunelem. Po obědě jsme si také zahráli hry na sněhu – oblíbené Želvičky, běh v hlubokém sněhu a stavbu sněhuláka.

  

 

 

Dnes jsme opět po roce zahájili lyžařský kurz, který se odehrává na naší oblíbené chatě v Kořenově. Po příjezdu jsme se seznámili s okolím i s dalšími účastníky kurzu – ZŠ Jestřebí. Po obědě jsme vyrazili poprvé na lyže. Lyžaři jsou šikovní, takže zítra už vyrazíme k Čápovi.