Jako již tradičně proběhla v měsíci září KULIČKIÁDA pořádaná školní družinou.

Dne 19. 9. 2018 byly pro děti navštěvující ŠD a Volnočasové aktivity připraveny 4 stanoviště s netradičními úkoly, které děti postupně plnily. Za každou zvládnutou soutěž byly odměněny veselým razítkem do soutěžní kartičky a malou sladkostí. Vyzkoušet si děti mohly netradiční cvrnkání kuliček (místo do důlku nám posloužil plechový hrníček), pak následoval slalom s kuličkou na lžičce, dále musely zvládnout kuličkový labyrint s několika stupni obtížnosti a nakonec šikovnostní soutěž v provlečení kuličky vlastním oblečením.

Všechny děti úkoly plnily statečně a s radostí. Na závěr za úspěšné splnění všech úkolů následovala odměna v podobě lízátka.

A protože nám přálo i počasí – bylo krásně slunečno –  akce se vydařila a zajisté všem líbila. Určitě si Kuličkiádu opět někdy zopakujeme.

Marcela Jirásková Cinková