Opět jsme se mohli všichni sejít ve škole a družině, sice jen rotačně, ale i tak jsme si po delší pauze užili hry a tvoření s kamarády.

Co vše jsme v dubnu stihli, se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

Na přivítanou nám v jídelně první týden vařili podle našich přání a nápadů a námi sestavené jídelníčky byly vyvěšeny v jídelně.

Vyrobili jsme také závěsné dekorace do družiny – květiny z proužků papíru, obměnili jsme naši nástěnku na chodbě i ve třídě jarními obrázky motýlů a zvířátek z novinového papíru na barevném podkladu a poslední týden v dubnu jsme se všichni připravovali na čarodějnice. Bohužel doba nepřeje společným aktivitám, tudíž jsme si čarodějnice užili v rámci našeho oddělení.

Přeměnili jsme se na pavoučí partu, každý si vyrobil svou pavoučí čelenku, obrázek čarodějnice, kouzelné čarodějné košťátko a zkusili jsme složit čarodějný obrázek. Domů si všichni pavouci odnesli svou čarodějnici k upálení. Měla na sobě napsáno tajné přání, něco, co nás trápí, a chceme, aby zmizelo. Doufejme, že se vše vyplní.

ŠD – Žluťásci