Čtvrtek – většinu dne jsme strávili opět na sjezdovce U Čápa. Odvážnější si zkusili například jízdu slalomem s časomírou nebo natáčení zábavných videí. Sluníčko svítilo, vítr byl silnější, všichni jsme měli nosy zbarvené do červena. Po pozdním obědě jsme hráli zábavné hry okolo chaty a přestože jsme se po takřka celém týdnu cítili všichni poměrně ,, vyježdění´´, tak se nám na večerní lyžování přihlásila polovina lyžařů. Zítra plánujeme fandit našim hokejistům, zabalit a po obědě vyrážíme domů.

Další fotky zde: https://zs-kaplickeho.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_2018/

Dnešní den – azuro a vleky prakticky bez front, co víc si přát? Odpoledne se přidal silnější vítr, který nám pěkně vyšlehal tvářičky. Dnes jsme jezdili od rána do 14h, poté jsme si dali pozdní oběd. Po odpočinku jsme vyrazili do místního Lesoparku, kde se všichni dostatečně vyřádili. Každopádně po dnešním dni už všichni sjedou sjezdovku, zvládnou oblouk a jezdí na vleku.

Další fotky zde: https://zs-kaplickeho.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_2018/

Dneska jsme vyrazili na větší sjezdovku, do skiareálu U Čápa. Pokročilí si zajezdili na delší sjezdovce a vyzkoušeli také snowpark. Začátečníci poprvé zvládli jízdu na vleku a také dokázali sjet menší kopec. Večerem nás provázel člen Horské služby Libor Masařík. Dozvěděli jsme se zajímavé informace o záchraně zraněných a dalších aktivitách členů Horské služby.

Zítřejší den opět strávíme U Čápa a odpoledne vyrazíme na menší výlet :-).

Zdravíme z lyžařského kurzu! Sedmá třída právě odstartovala pětidenní pobyt na Pardubických chatách v Kořenově. Nezaháleli jsme a už jsme vyrazili na svah. K tomu nám krásně svítilo sluníčko. Posíláme Vám pár fotek…