Červen- doba výletů …. 4.B a 3.B

Červen- doba výletů …. 4.B a 3.B

Naplánovali jsme si výlet do Přerova nad Labem. Tady je krásný skanzen – muzeum v přírodě.

Viděli jsme zde staré stavby. Způsob, jak lidé žili v malých světničkách, jak hospodařili, sušili ovoce, pěstovali i bylinky a léčivé rostliny. Zajímavá byla také škola s figurínami dětí a pana učitele. Dětem se návštěva libila a hodně fotily. Po prohlídce jsme si zašli na něco sladkého do místní cukrárny naproti současné škole.

IMG_0728

Druhým cílem byl městys Toušeň, kde je lázeňský komplex pro léčbu pohybového aparátu. Vyfotili jsme se na kolonádě a děti se proběhly ve stinném parku. Po odpočinku jsme se vydali k soutoku Jizery s Labem, který je přímo na okraji městečka. Pak už nás čekala cesta domů.

IMG_0734

Všichni si užili hezký den.

tř. uč. Langpaulová a Klúčiková

2018-03-06T19:52:35+00:00 Březen 6, 2018|Nezařazené, Třída 6.B, Třída 7.B|