V této složité době je náročné starat se nejen o sebe a své blízké, ale i o naši planetu. Denně se spotřebují miliony kusů jednorázových roušek, vatových tyčinek či igelitových pytlíčků, které zahlcují zemi. My se však můžeme pokusit pomoci alespoň tak, jak nám to situace dovolí. Zapoj se proto s námi do Kampaně obyčejného hrdinství a přispěj ke zlepšení životního prostředí.

Je to jednoduché a zapojit se můžeš tak moc, jak ty sám chceš. Stejně tak můžeš plnit jednotlivé výzvy sám, s kamarády nebo s celou rodinou.

Jak na to? Vyzvedni si formulář na plnění výzev ve škole ve vestibulu mezi šatnami nebo si ho jednoduše vytiskni (odkaz najdeš TADY). Vyber si výzvu (klidně jednu, klidně všechny), která se ti líbí a zkus ji plnit po celý týden. Každý den si zapiš, co se ti povedlo. Pokud nevíš jak na to, rodiče nebo starší sourozenci ti určitě pomůžou.

Vyplněný formulář odevzdej opět ve škole ve vestibulu před šatnami a to nejpozději do 23. 10. 2020. Pokud se do školy nedostaneš, můžeš formulář naskenovat nebo vyfotit a poslat ho na email nigrinova@zs-kaplickeho.cz. Výzvy musíš plnit v následujících 14 dnech, ale je jedno jestli začneš od pondělí nebo od čtvrtka.

Nezapomeň, že i ta nejmenší pomoc se počítá! Buď náš hrdina!

ODKAZ: https://ekoskola.cz/_files/userfiles/Piloha_2_pbzny_vyhodnocovaci_list_2020.pdf