Aktuálně ze Školy v přírodě

Aktuálně ze Školy v přírodě

První den

10:00 – Skupina žáků a učitelů zdárně dorazila do Chřibské.

Děti se první den ubytovaly, seznámily se s instruktory, prošly okolí a zahrály si první hry. Pro děti jsou připraveny i netradiční aktivity. Jídlo je tu výborné, měli jsme kolínka s rajskou, bramborovou kaši se sekanou, rozsypané ptáčky s rýží. Fungují i svačinky a k pití je buď šťáva nebo teplý neslazený čaj. Proběhl i první den výuky. Jsou tu i klasické učebny a část času se tráví i venku. Fotky dodáme zpětně, je tu velmi slabý signál a nahrávání se nedaří.

Pátek a sobota

Na škole v přírodě se máme hezky. Nakonec se na nás usmálo i sluníčko. Děti měly možnost vyzkoušet si netradiční hry. Jeden večer zkoušely taneční podložky. Dnes bylo střelecké odpoledne. Na stanovištích se děti vystřídaly na luku, vzduchovce a foukačce. Ke svačině jsme si v den čarodějnic opekli buřty a večer nás čeká táborák se zpěvem. V neděli se chystáme na Jedlovou, kde si budeme moci vyzkoušet koloběžky, lezeckou stěnu aj. Chystáme se také na výlet na zříceninu Tolštejn. Uvidíme, co dalšího nám počasí dovolí.

Všechny děti vás zdraví.

S pozdravem Mgr. Langpaulová

2018-03-06T19:21:44+00:00 Březen 6, 2018|Ekoškola, Nezařazené|