Úspěch!
 V letošním školním roce se naší škole podařilo navázat spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek a stát se přípravným centrem pro @cambridgeenglish.
Neuběhlo nám ani půl roku a již se můžeme těšit z úspěchů našich EXCELENTNÍCH žáků!
Šest studentů se přihlásilo na jazykové zkoušky různých úrovní – 3x B1 preliminary (PET), 2x B2 First (FCE) a dokonce i C1 Advanced (CAE). Obdrželi jsme výsledky ze zmiňovaných zkoušek FCE a CAE, kde si žákyně Mariia Hriadunova (C1), Amélie Zeroniková (B2) a Sára Pavlíková (B2) obhájily své neskutečné znalosti anglického jazyka. Stejně tak uspěli i Michal Douša, Viktorie Rösselová a Nikola Fabiánová.
Gratulujeme a děkujeme těmto vynikajícím studentům.
Věříme, že v dalších letech přibude více takto ambiciózních studentů a budeme je moci na jazykové zkoušky připravovat i v následujícím školním roce.
ZŠ Kaplického