10. dubna se konalo další zasedání našeho žákovského parlamentu. Svou návštěvou nás poctil sám pan ředitel, aby nás informoval o změnách, které plánuje do budoucna a také o nastavení pravidel další spolupráce. Během své návštěvy mimo jiné zmínil nákup nového nábytku do učebny informatiky, zkolaudování venkovní učebny, nákup tabletů, informoval o možnosti návštěvy zákulisí hokejové areny, vyjmenoval plánované investice do vybavení a také o vydání další knihy plné příběhů. Pan ředitel se také zajímal o zpětnou vazbu ohledně schůzek, které měl se všemi žáky školy, informoval o zavedení čipů pro příchod do školy a o změnách, kterými projde školní jídelna, dále požádal zástupce parlamentu, aby vybrali, jaký nábytek bude na chodbách školy. Jsme rádi, že činnost parlamentu vzkvétá a věříme, že nás pan ředitel poctí svou návštěvou častěji.