ZŠ Kaplického : ZŠ Hodkovice 12: 0

 

ZŠ Frýdlant :  ZŠ Hodkovice 7:1

 

ZŠ Kaplického : ZŠ Frýdlant 2:2

 

Díky většímu počtu nastřílených gólů se vítězem okresního finále fotbalového turnaje McDonald Cup, který se konal 4. května, stali žáci 1. až 3. tříd naší školy. Navíc se Dominik Svárovský stal nejlepším střelcem turnaje s 5 góly.

 

Na to, že náš tým byl oslaben o dva klíčové hráče základní sestavy díky nemoci, tak všichni kluci opravdu bojovali jako jeden chlap pro tým. takže šlo o kolektivní vítězství a každý z kluků zaslouží moc velkou pochvalu za výbornou reprezentaci naší školy.

 

A již nyní se všichni kluci těší na Velký krajský finálový turnaj, za účasti vítězů čtyř okresů Libereckého kraje, který se uskuteční na stadionu Slovanu Liberec ve středu 17. května 2017 v dopoledních hodinách.

 

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském finále!

 IMG-20170504-WA0007