Úřad práce

V pondělí 12. listopadu se žáci deváté třídy, stejně jako všichni předešlí deváťáci, zúčastnili exkurze na úřadu práce. Pod vedením paní Prokešové jsme se dozvěděli mnoho informací o úřadu práce a také jsme si vyslechli příběh o Ondřejovi, který si šel za svým snem a dnes jeho hudba doprovází módní přehlídky. Po nějaké chvíli následovala přestávka a poté jsme začali na počítačích pracovat na testech osobnosti. Ti, kteří už měli představu o své budoucí škole, měli vypracovat test, jenž měl konkrétnější výsledky, nežli test pro ty, kteří střední školu ještě nemají vybranou. Po dokončení testů jsme si měli výsledky vytisknout. Po chvilce jsme probírali své výsledky společně s paní Prokešovou. Ta si s každým promluvila o našich volbách škol i povolání. Když už si s paní Prokešovou promluvili všichni, byl konec naší exkurze a mohli jsme se vrátit zpět do školy. Celkově byli s touto exkurzí všichni spokojení a myslím si, že to některým i pomohlo.s výběrem školy.

2018-12-07T07:10:57+00:00 Prosinec 7, 2018|Nezařazené|