Loňský školní rok byl pro naši školu velice úspěšný. V největším fotbalovém turnaji pro žáky základních škol „McDonald’s Cup“ jsme obsadili příčky nejvyšší. Letos se konal 23. ročník    a ve dvou věkových kategoriích nastupovalo do turnaje téměř 80 tisíc chlapců a děvčat ve věku 6-11 let. Zajímavostí je, že se hrálo na bezmála 4 tisících základních škol. 

V okresním finále McDonald’s Cupu jsme se umístili na 2. místě (4.-5. třída) a v krajském finále jsme obsadili 3. místo (2.-3. ročník).

Dařilo se nám také v republikovém finále Atletického trojboje. V jednotlivcích obsadil Daniel Jadrný z pátého ročníku 3. místo a v družstvech jsme získali krásné 2. místo ve složení Eva Sznapková, Lucie Dušková, Daniel Jadrný a Dominik Svárovský.

Tímto děkujeme žákům za reprezentaci školy a panu učiteli Mgr. Ivanu Hrbkovi za skvělou přípravu dětí.