Máme za sebou školní kolo recitační soutěže, v rámci něhož jsme byli svědky několika povedených výkonů.

V nulté kategorii zvítězil Dan Kubrt z I. A s básní Sysel, druhé místo obsadila Erika Orosz z I. B s básní Kominík. V první kategorii uchvátil porotce Karel Mauder ze III. A s básní Milion melounů od Daniely Fischerové, druhé místo obsadil Jakub Mlejnek ze II. B s básní Myšky od Samuila Maršaka. Ve druhé kategorii obsadila první místo Silvie Mušková z V. A s Písní o kocourovi Jiřího Žáčka, druhé místo pak patří Tereze Macháčkové rovněž z V. A, která recitovala Žáčkovu Turistickou příhodu s detektivní zápletkou. Ve třetí kategorii zazářil Vojtěch Fraňa z VI. A s básní O botičce od Jiřího Žáčka a Julie Dudová z VII. A s Horou Říp od Jaroslava Seiferta. V nejstarší kategorii zvítězila Andrea Grajcarová z IX. A s Erbenovou Polednicí a druhá byla Bára Třešňáková z VIII. A se Seifertovou Písní o lásce.

Děkujeme všem za účast a přejeme postoupivším hodně štěstí v okresním kole.