Sdělení ředitele Podještědského gymnázia Mgr. Jiřího Jansy

Každý rok jsme pro žáky pořádali Přijímačky nanečisto prezenčně. Loňský rok nás přinutil pořádat tuto akci online a máme z ní velmi kladné zpětné vazby. Kurzy prošly stovky žáků a jejich průměrné zlepšení bylo 94%. Proto jsme se rozhodli letos pokračovat a nově jsme pro každodenní procvičování přijímaček naprogramovali mobilní aplikaci pro žáky 9. tříd a dáváme ji k našim online kurzům zdarma.

 

Naše kurzy jsou organizovány jako simulace opravdových přijímacích zkoušek, které jsou vedeny našimi vyučujícími, a to včetně vyhodnocení a porovnání všech zúčastněných žáků. Protože nám nepřijde přiměřená cena jiných podobných nabídek, rozhodli jsme se nabízet jeden kurz už za 150,- Kč. Stačí využít lednové zvýhodněné balíčky se slevou 57 %. Kurzy se právě rozjíždějí, ale nastoupit do nich lze kdykoliv, všechny záznamy budou dostupné až do přijímaček. A pokud zadají při placení Vaši žáci slevový kupon “skola” získají ještě 10 % slevu navíc.

Náš portál najdete na adrese https://nanecisto.online. Pokud by se Vám naše myšlenka líbila, budeme rádi za sdílení této informace s žáky devátých tříd a jejich rodiči. Jsme přesvědčeni, že systematickým procvičováním a opakovaným prožitím přijímacího řízení získají žáci jistotu, klid a mnohem lepší výsledek v testech CERMAT při ostrých přijímacích zkouškách na svou vysněnou střední školu. Předem velice děkujeme.

 

Mgr. Jiří Jansa
ředitel školy
Doctrina – Podještědské gymnázium Liberec