V úterý 22. 11. jsme zahájili druhý ročník kroužku Navařeno. Letos nás čekalo několik novinek.

Tou největší je určitě nová kuchyň, se kterou nás nejdřív důkladně seznámila vedoucí školní jídelny a naše velká podpora p. Lenka Janusová. Nové zařízení se blýská novotou, a proto letos musí být i úklid po našem působení zde opravdu důkladný. Ale to jsme v úterý zvládli perfektně.

Další novinkou je nové složení skupiny kuchtíků. Výrazně nám přibylo kluků a opravdu ukázali, že vaření není jen ženská záležitost. Na rozjezd jsme zvolili snadný recept – štrúdl. A povedl se. Chvílemi sice nebylo jisté, kdo při válení těsta velí, jestli kuchtík nebo váleček. Ale výsledek byl moc hezký a prý i chutnal.
Zdá se, že se změnou osazenstva výrazně stoupne i naše odvaha pustit se do složitějších pokrmů. Příště se možná vydáme na dalekou cestu do Asie. Nechme se překvapit…