HLASUJTE O VÍTĚZNÉM NÁVRHU MIKIN A TRIČEK PRO NAŠI ŠKOLU!!!

HLASUJTE O VÍTĚZNÉM NÁVRHU MIKIN A TRIČEK PRO NAŠI ŠKOLU!!!

Vážení rodiče a přátelé školy, chceme vám představit nové školní oblečení, které jsme připravili ve spolupráci s organizací Schools United. Máte jedinečnou možnost rozhodnout o finálním designu mikin. Hlasujte na stránkách https://schoolsunited.cz/hlasovani/f02f0e84, kde zvolíte vašeho favorita. Hlasování bude probíhat zhruba týden.

Barevná kombinace nemusí být finální – jde pouze o hlasování o motivu.

Jakmile bude hlasování ukončeno, budeme vás informovat o zvoleném designu a umožníme vám objednávku. Hlasem v této anketě se nezavazujete ke koupi, pouze máte možnost o výsledném designu spolurozhodnout. Objednávky oblečení budou čistě dobrovolné.

PS: Po udělení hlasu je třeba potvrdit hlas e-mailovou adresou, aby bylo zajištěno, že každý hlasuje jen jednou.

2018-10-10T17:09:48+00:00 Říjen 10, 2018|Parlament|