V dobře známém prostředí Podještědského sportovního areálu v Českém Dubu se odehrává harmonizační pobyt žáků 6. tříd. Od pondělí do středy zde budou pobývat žáci z béčka, aby je potom ve středu po obědě nahradili áčkaři.

Pondělní dopoledne bylo ve znamení všesportovního vyžití, po obědě jsme se sešli ve společenské místnosti, kde jsme se rozdělili do týmů a napsali jsme názor na naši třídu. Dále jsme v týmech přemýšleli nad tím, co všechno bychom chtěli s naší třídou až do 9. třídy zažít. Naše výtvory si můžete prohlédnout v galerii… Večer byl ve znamení společenských a sportovních her pod střechou, jelikož venkovní prostory skrápěl vytrvalý déšť…

Druhý den jsme započali vydatnou snídaní, která nás pro probdělé noci příjemně naladila. Následoval společný storytelling, kdy jsme měli za úkol vymyslet příběh na základě vrhu kostkami s roztodivnými piktogramy.

Odpoledne bylo pomyslným hřebem dne i celého pobytu, jelikož jsme se konečně dočkali únikové hry, která byla plná logických záludností a skutečně nás prověřila. Všem se podařilo z místnosti uniknout, takže nikdo nezůstal bez večeře.

Po večeři následoval přesun do společenské místnosti, která se mezitím proměnila v kinosál, abychom zde sledovali vybraný film.

Ve středu dopoledne jsme se sportovně vyřádili v prostorách místního areálu, následovalo společné zhodnocení celého pobytu a několik stmelovacích aktivit a ještě před odjezdem jsme se posilnili parádním obědem a ještě jsme si zahráli pár her.

Tím pro 6.B harmonizační pobyt končí a my se těšíme, až zase někam vytáhneme paty…