Florbalový turnaj

Ve čtvrtek 12.11. 2009 se uskutečnilo na ZŠ Dobiášova v Liberci okrskové kolo ve florbale pro žáky 6. a 7. tříd.  Naši školu reprezentovali ze 6.třídy žáci: Jiří Čejka, Martin Kotek, Jaroslav Perman, Jan Pluhař, Zoltán Růžička, Petr Schejbal a ze 7. třídy žáci: Michal Danko, Ondřej Košák, David Kotek, Rostyslav Shymko.

Turnaje se zúčastnily týmy žáků celkem ze čtyř škol – ZŠ Broumovská, ZŠ Česká, ZŠ Dobiášova a ZŠ Kaplického. Každý tým tvořilo 5+1 žáků (5 žáků v poli a brankář) a délka utkání činila 2×10 min. Nejdříve byla sehrána postupová utkání a ke konci turnaje utkání finálové.

Naši žáci se velmi snažili a bojovali jako lvi, ovšem k postupu to nestačilo. I když naši chlapci skončili na čtvrtém místě, na jejich dobré náladě se to nijak nepodepsalo – vždyť není nutné vyhrát, ale zúčastnit se J.

2018-02-14T23:30:10+00:00 Únor 14, 2018|Nezařazené|