Akce ukliďme Česko je za námi a já bych chtěla poděkovat za celý Ekotým ZŠ Kaplického všem dobrovolníkům, kteří se akce zúčastnili. Sešlo se mnoho fotek z Vašich společných úklidů a podařilo se Vám sebrat velké množství věcí, které do přírody prostě nepatří. Moc si vážíme každého, kdo přiložil ruku k úklidu a pomohl tak zvelebit své okolí.

Jak už bylo předem řečeno, Vaše práce a dobrý skutek budou odměněny, a tak jsme losovali tři z Vás, kteří si domů odnesou nějakou společenskou hru. Vítězi letošního úklidu jsou Barbora Holinová (4.A), Kačka Vančurová (4.A) a Alena Jaderná (8.B). Gratulujeme! Ani ostatní však nevyjdou na prázdno a za svou práci získají alespoň drobnou odměnu. Tu si budou moct vyzvednout hned, jakmile dorazí do školy.

Doufám, že i v příštím roce se zapojíte a přizvete také další spolužáky. Pokud to situace dovolí, vyrazíme snad také hromadně, což je vždy větší zábava.

Gratulujeme, děkujeme a těšíme se zase za rok.

Michaela Nigrinová a Ekotým ZŠ Kaplického